witaj

Gdy byłam mała chciałam być czarodziejką, ale zostałam fotografką

Mam na imię Agnieszka i zawodowo fotografuję od 2013.

Od początku najbardziej w fotografii pociągała mnie jej plastyczność, malarskość, trochę tak jakbym chciałam malować obrazy tylko szybciej. Dlatego porzuciłam stałą ciepłą posadkę, zastawiłam wszystkie oszczędności i zaczęłam się uczyć na fotografa praktycznie w wszystkich jej dziedzinach tj. sesje studyjne, modowe, reklamowe, biznesowe, wnętrza, architektura, packshoty, eventy choć najbliższe memu sercu były i są sesje bliskościowe, tak bym je nazwała. Najbardziej lubię pracować na ślubach gdyż tam mam te wszystkie rodzaje fotografii w jednym dniu, to jest szaleństwo, to fantastyczni ludzie, to jest piękne, to są emocje, tańce, skandale, śmiechy hihi i zawsze jest trochę inaczej. Z moim doświadczeniem to czuję że jestem trochę takim konsultantem ślubnym, wodzirejem i dobrym duchem tego wesela.

Obecnie pracuję na trzech pełnoklatkowych aparatach firmy Nikon oraz Sony oraz ponad 10 obiektywach w ustawieniach manualnych.

Fotografia nie ma już przede mną zbyt wielu tajemnic . Ale ciągle jest dla mnie sprawą magiczną, to jakie emocje potrafi wywołać, że patrząc na zdjęcia potrafimy się cieszyć i wzruszać. I w tym szalonym pędzie życia jest taką cudowną zatrzymaną chwilą z najbliższymi, najpiękniejszą emocją która jest i która trwa i dzięki fotografii możemy do niej wracać.

Myślę że to szalenie ważna i cenna sprawa.

 

Mieliśmy ogrom szczęścia trafiając na Lemon photo, która uwieczniła nasz cudowny ślub w czerwcu 2019 roku. Później spotkaliśmy się jeszcze na sesji plenerowej, która okazała się fenomenalna! Bardzo dziękujemy za profesjonalną współpracę, poświęcony nam czas i piękną oprawę zdjęć! Jesteś niezastąpiona!

Kasia & Andrzej

Mieliśmy przyjemność spotkać się z Panią Agnieszką na 2 sesjach oraz na naszym ślubie, nie spodziewałam się, że na sesji zdjęciowej można się tak świetnie bawić, a to dzięki przesympatycznej Pani fotograf, która zaraża pozytywną energia! :) co do zdjęć nasza cudowna Lemon Photo ma głowę pełną pomysłów .. co tu wiele pisać .. wystarczy obejrzeć galerię .. fotki mówią same za siebie :) są po prostu przepiękne <3 Na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z usług tego fotografa.

Anna & Piotr

Lemon photo obserwowałam na długo zanim miałam w planach ślub…jeszcze nie wiedziałam kiedy wezmę ślub, ale już wiedziałam kto będzie na 100 procent naszym fotografem! ♡ Sama fotografuje i obracam się w gronie fotografów, ale jakbym miała kogoś polecić to Aga byłaby zawsze na 1szym miejscu. Dlaczego? Bo jest to najlepszy, najbardziej pozytywny i kreatywny foto jakiego spotkałam w swoim życiu! Aga była również fotografem u naszych przyjaciół, bo kogo innego moglićmy polecić?;) Jeszcze nie wiemy kiedy nasze dziecko się pojawi na świecie, ale już wiemy kto będzie uwieczniał chrzciny ! 

Paulina & Mariusz