Cześć!

Mam na imię Agnieszka

ale lubię jak mówicie do mnie Lemon

Skąd wziął się Lemon?

Lubię zdjęcia soczyste w kontrasty, kolory, emocje.

Fotografuje śluby od 2013.

Wcześniej szlifowałam warsztat na kierunku Fotograf- plastyk w WSR w Warszawie oraz kończąc Akademię Nikona w specjalizacji Fotograf ślubny.

Wiedziałam, że bycie fotografem to moje destiny po tacie, który miał w domu swoją prywatną ciemnię. Cieszę się jednak że technika poszła od tego czasu zdecydowanie do przodu. Pracuję na trzech pełnoklatkowych aparatach Nikona i Sony oraz sześciu wymiennych obiektywach i staram się łapać najpiękniejsze chwile.

Jest to dla mnie magiczna sprawa, że patrząc na zdjęcia potrafimy się cieszyć i wzruszać. Ślub czy sesja plenerowa, uroczystość rodzinna to doskonała okazja dla utrwalenia tego najważniejsze

When life give You Lemon

make a photo session :)

 

Mieliśmy ogrom szczęścia trafiając na Lemon photo, która uwieczniła nasz cudowny ślub w czerwcu 2019 roku. Później spotkaliśmy się jeszcze na sesji plenerowej, która okazała się fenomenalna! Bardzo dziękujemy za profesjonalną współpracę, poświęcony nam czas i piękną oprawę zdjęć! Jesteś niezastąpiona!

Kasia & Andrzej

Mieliśmy przyjemność spotkać się z Panią Agnieszką na 2 sesjach oraz na naszym ślubie, nie spodziewałam się, że na sesji zdjęciowej można się tak świetnie bawić, a to dzięki przesympatycznej Pani fotograf, która zaraża pozytywną energia! :) co do zdjęć nasza cudowna Lemon Photo ma głowę pełną pomysłów .. co tu wiele pisać .. wystarczy obejrzeć galerię .. fotki mówią same za siebie :) są po prostu przepiękne <3 Na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z usług tego fotografa.

Anna & Piotr

Lemon photo obserwowałam na długo zanim miałam w planach ślub…jeszcze nie wiedziałam kiedy wezmę ślub, ale już wiedziałam kto będzie na 100 procent naszym fotografem! ♡ Sama fotografuje i obracam się w gronie fotografów, ale jakbym miała kogoś polecić to Aga byłaby zawsze na 1szym miejscu. Dlaczego? Bo jest to najlepszy, najbardziej pozytywny i kreatywny foto jakiego spotkałam w swoim życiu! Aga była również fotografem u naszych przyjaciół, bo kogo innego moglićmy polecić?;) Jeszcze nie wiemy kiedy nasze dziecko się pojawi na świecie, ale już wiemy kto będzie uwieczniał chrzciny ! 

Paulina & Mariusz